Umów się
na rozmowę

W treści formularza zgłoszeniowego
wpisz „ZAMAWIAM VIDEOROZMOWĘ”

Uzupełnij swoje dane wpisując adres mailowy
założony w aplikacji GOOGLE GMAIL

Oznacz niezbędne zgody i kliknij
w przycisk „WYŚLIJ”

Przejdź do formularza

Architektura Let’s Sea Baltic Park

Kameralna prostota

Projektując Let’s Sea Baltic Park wykorzystaliśmy niebywały atut pierwszej linii brzegowej. Układ budynków został tak przemyślany, by każdy mieszkaniec mógł cieszyć się widokiem polskiego morza. Nowoczesna i prosta architektura nadaje inwestycji elegancji. Białe elewacje zostały przełamane drewnianymi akcentami, a tarasy zostały otoczone przeszklonymi balustradami. Duża ilość zieleni na osiedlu wraz z pasjonującymi widokami na morze tworzą wręcz idealne połączenie. Inwestycja planowana jest w kilku etapach. W pierwszym powstanie 90 apartamentów, a w kolejnych inwestor planuje realizację dalszych około 250 lokali.

Bałtyk tuż za oknami

Nic tak nie przyciąga uwagi, jak melodyjny szum fal i piaszczysta plaża dosłownie na wyciągnięcie ręki. Układ budynków został tak przemyślany, by każdy mieszkaniec mógł cieszyć się widokiem polskiego morza. Przestronne okna dają możliwość podziwiania nadmorskiej panoramy z każdej kondygnacji. Widok nastrojowych morskich fal i piasków bałtyckiej plaży skąpanych w promieniach słońca pozwala zrelaksować się i wypocząć po aktywnym dniu.

lokale poranna kawa na tarasie

Ranek z kawą i morską bryzą lub wieczór z widokiem na malowniczy zachód słońca. To już nie tylko kadr z filmu. W Let’s Sea Baltic Park zadbaliśmy o to, by każdy mieszkaniec mógł cieszyć się nim z własnego mieszkania. Co więcej do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a tarasy dostępne są w lokalach usytuowanych na najwyższych kondygnacjach. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach wyposażone są w balkony. Miejsca postojowe ulokowane zostały w garażu podziemnym.

Powierzchnia od 35 do 66 m2

Każdy z nas szuka przestrzeni dopasowanej do swoich potrzeb. Let’s Sea Baltic Park to miejsce, które sprosta oczekiwaniom mieszkańców. Lokale zostały zaprojektowane tak, by wpisać się w potrzeby singli, par oraz rodzin. Na czterech kondygnacjach ulokowaliśmy lokale w metrażach od 35 do 66m2. w przemyślanych rozkładach dwu- i trzypokojowych. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by każde z mieszkań można było zaaranżować zgodnie z własną wizją i pomysłem. Pomocną rękę wyciągamy również do tych mieszkańców, którzy nie mają wizji wykończenia swojego mieszkania. Tu zachęcamy do skorzystania z dedykowanej oferty wykończeniowej apartamentu.

Kompleks dopasowany do potrzeb

Mimo mnogości atrakcji w pobliżu Let’s Sea Baltic Park zadbaliśmy o poszerzenie dostępnej oferty. W ramach II etapu na terenie kompleksu planujemy infrastrukturę dedykowaną mieszkańcom. Osoby dbające o sylwetkę docenią zapewne dostęp do strefy sportowej z maszynami do ćwiczeń na świeżym powietrzu. W upalne dni mieszkańcy będą mogli skorzystać z dostępu do zewnętrznego basenu. Natomiast dla najmłodszych mieszkańców zostanie przygotowany plac zabaw pełen rozmaitych atrakcji.

Mieszkańcy kompleksu na specjalnych warunkach będą mogli również korzystać z hotelowych udogodnień (koncepcja III etap inwestycji). Zarówno tych biznesowych, jak i tych obejmujących relaks. Wygodne sale konferencyjne czy hotelowa restauracja to idealna miejsca na spotkania. Hotelowa strefa Spa to wymarzone miejsce na relaks i odpoczynek z drugą połówką. W tym etapie powstanie również miejsce spotkań dla dzieci, czyli dedykowana
sala gier i zabaw oraz wewnętrzny basen.

Let`s connect kontakt z namiLet`s Sea Baltic Park
Biuro sprzedaży:
Bezpośrednio przy inwestycji

ul. Nadbrzeżna
76-034 Gąski

510 166 087
sprzedaz@lets-sea.pl
Oddział Warszawa

ul. Marcina Flisa 4.

512 156 654
Oddział Kraków

ul. Słomiana 14/LU

513 129 047
Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

UWAGA! Spotkanie w Oddziałach Sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu.