Umów się
na rozmowę

W treści formularza zgłoszeniowego
wpisz „ZAMAWIAM VIDEOROZMOWĘ”

Uzupełnij swoje dane wpisując adres mailowy
założony w aplikacji GOOGLE GMAIL

Oznacz niezbędne zgody i kliknij
w przycisk „WYŚLIJ”

Przejdź do formularza


pop pop

Let`s discover o inwestycji

Urokliwy lazur wód Bałtyku oraz piaszczysta plaża tworzą piękną scenerię, która może witać cię każdego ranka z własnego mieszkania. Wystarczy, że wybierzesz Let’s Sea Baltic Park – to miejsce idealne dla ciebie!

Nasz wyjątkowy kompleks powstanie w miejscu, które łączy bliskość natury z komfortem mieszkania – w miejscowości Gąski gmina Mielno. Wszystko po to, by każdy mógł cieszyć się pięknem Bałtyku i jednocześnie nie rezygnował z udogodnień nadmorskiego kurortu.

Sprawdź

atuty atrakcje kompleksu

Widok
na morze

Tak, jesteśmy jedną z nielicznych inwestycji nad polskim wybrzeżem, która może się pochwalić niezakłóconym morskim pejzażem roztaczającym się z każdego okna apartamentu.

Tylko 17 metrów
do plaży

Lokalizacja w pierwszej linii brzegowej oznacza, że plaża jest na wyciągnięcie ręki. Nie więcej niż 17 metrów dzieli naszą inwestycję od złotego piasku i błękitu Bałtyku.

Komfortowe
mieszkania całoroczne

90 przestronnych lokali, doskonale nasłonecznionych to propozycja do osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania, drugiego domu lub apartamentu na wynajem.

Zróżnicowane
metraże

Apartamenty zostały zaprojektowane tak, by wpisać się w potrzeby singli, par oraz rodzin. Oferujemy apartamenty od 35 do 66 m² w przemyślanych rozkładach dwu- i trzypokojowych.

Infrastruktura
dla mieszkańców

Plany rozwoju kompleksu obejmują strefę sportową z basenem zewn i wewn, boiskiem wielofunkcyjnym, salami konferencyjnymi, restauracją, SPA, a dla najmłodszych placem zabaw oraz salą gier i rozrywki.

Bezpieczna
inwestycja

W trosce o komfort mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie profesjonalna ochrona.

Let`s
Invest

Let’s Sea to nie tylko mieszkania całoroczne to także doskonała lokata kapitału jako połączenie własnego lokum na wakacje z zyskami czerpanymi z najmu.

Pewna
transakcja

Wszystkie lokale I etapu inwestycji są lokalami mieszkaniowymi, a więc ich sprzedaż objęta jest ochroną jaką zapewnia kupującemu tzw. Ustawa Deweloperska.

Let`s connect kontakt z namiLet`s Sea Baltic Park
Biuro sprzedaży:
Bezpośrednio przy inwestycji

ul. Nadbrzeżna
76-034 Gąski

510 166 087
sprzedaz@lets-sea.pl
Oddział Warszawa

ul. Marcina Flisa 4.

512 156 654
Oddział Kraków

ul. Słomiana 14/LU

513 129 047
Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

UWAGA! Spotkanie w Oddziałach Sprzedaży wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu.